BILETY 

FAQ

PRZEBIEG ZAWODÓW Ninja Run

Grupy eliminacyjne odbywają się w godzinach:
Piątek 16.00-19.00
Sobota 10.00-16.00
Niedziela 9.00-15.00

Wszyscy Uczestnicy muszą być obecni w tym czasie na miejscu zawodów.
Na godzinę przed rozpoczęciem danej grupy otwarte będzie biuro zawodów, w którym musisz podpisać oświadczenia i regulamin. 

Wraz z godziną startu danej grupy rozpoczynamy odprawę, podczas której Organizatorzy wyjaśnią wszystkie zasady.

Po odprawie rozpoczynamy starty wszystkich Uczestników po kolei. Gdy pierwsza kolejka się skończy rozpoczynamy drugą (podczas eliminacji macie dwa podejścia do toru). 
O kolejności startów dowiecie się na miejscu (lista będzie dostępna w biurze zawodów). 

Jeśli spóźnisz się na swoją grupę możesz przegapić odprawę i nie będziesz znał zasad pokonywania toru lub ominiesz swój start.

więcej
Nie jestem zaawansowanym zawodnikiem. Czy sobie poradzę?

Zamysł zawodów jest taki, aby wszyscy miłośnicy ninja mogli dobrze się bawić i wynieść wartościowe doświadczenia. Tor eliminacyjny jest tak skonstruowany, aby był możliwy do przejścia również dla początkujących. Nie będzie łatwy bo to wciąż ma być dla was wyzwanie, ale jest duża szansa, że sporo z Uczestników sobie z nim poradzi ;) Dla najlepszych uczestników będzie jeszcze tor półfinałowy i finałowy.

Od jakiego wieku można startować?

Startować można od 14 roku życia (za zgodą opiekuna)

Czy poziom zawodnika ma wpływ na możliwość startu?

Poziom sportowy nie wpływa na możliwość startu. Można nawet zgłosić się ze znajomym i pościgać się z nim dla funu.

Ile będzie przeszkód i prób ich pokonania?

Na każdym z torów jest 6 przeszkód. Podczas eliminacji startujecie dwa razy i podczas każdego przejścia, możecie 1 raz poprawić przeszkodę, której nie uda wam się pokonać. Jeśli za drugim razem próba pokonania przeszkody będzie spalona, będzie to koniec danego podejścia do toru przeszkód. Na kolejnych etapach jest już mniej prób: w półfinałach jeden raz podchodzicie do całego toru, ale macie dwie próby na przeszkodę. W finałach jest jedno podejście do toru i jedna próba na przeszkodę.

Czy mogę startować w obuwiu z OCRowym lub mocniejszym bieżnikiem?

Nie. Wybierz buty bez agresywnego bieżnika. Nie chcemy, żeby podeszwy Twoich butów zniszczyły przeszkody ;)

Czy mogę przetestować przeszkody przed startem?

Nie. Nie możesz ich w ogóle dotykać przed startem. Jeśli będzie możliwość i czas to prowadzący udostępniają tor lub wybrane przeszkody po startach - ale czy będzie taka możliwość okaże się na miejscu w zależności od sytuacji.